Organizator:

Partnerzy i patroni

Podziel się

Poznaj patronów i partnerów targów Yacht Salon!

O targach Bilety Imprezy towarzyszące

PARTNERZY TARGÓW YACHT SALON

Patronat honorowy

Patron wydarzenia

Partner wydarzenia

Patronat medialny

Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski

Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski jest samodzielnym stowarzyszeniem, które wraz ze zrzeszonymi klubami tworzy polskie żeglarstwo. Poza wiodącą działalnością sportową związek realizuje i przeprowadza egzaminy żeglarskie. Organizuje również regaty rekreacyjne i turystyczne otwarte dla wszystkich żeglarzy – również niezrzeszonych w klubach. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Poznania prowadzony jest program „Żagle dla Wszystkich” skierowany do dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin oraz seniorów. Związek prowadzi Ośrodek Kultury Żeglarskiej i Marynistycznej gdzie regularnie odbywają się wystawy i koncerty. Jako jedyny okręg w Polsce organizuje Szanta Claus Festiwal i koncerty szantowe nad Wartą, które pozwalają zabawić się wspólnie wszystkim mieszkańcom Poznania i Wielkopolski.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Fundacja Nowe Żeglarstwo

Fundacja Nowe Żeglarstwo to idea szukania nowych lepszych rozwiązań poprzez działania na akwenach Wielkopolski, na jez. Kierskim i Powidzkim. Misję zabawy jachtami realizują poprzez organizację szkoleń żeglarskich według autorskiego planu. Pływają na najnowszych jachtach, kadrę tworzą młodzi aktywni instruktorzy, pokazujący w łatwy i przyjemny sposób podstawy, najważniejsze zagadnienia i manewry. Głównym celem szkoleń jest nabranie pewności siebie na pokładzie i czerpanie frajdy z żeglowania. Dla wszystkich żeglarzy stworzona została wypożyczalnia jachtów. Nowoczesna flota oraz proste podejście do tematu żeglowania sprawia, że żeglowanie staje się zabawą, w końcu żeglarstwo to zabawa, przyjemność, adrenalina, wiatr we włosach i spędzanie czasu z naturą. Fundacja działa również społecznie rozpędzając projekt "Kółka na fali" Obecnie zbiera fundusze na zakup i adaptację specjalnej łódki (katamaranu) dla osób na wózkach i z innymi ograniczeniami ruchowymi. Katamaran będzie pływał po jeziorze Kierskim w Poznaniu i posłuży rekreacji i rehabilitacji oraz do szkoleń żeglarskich i motorowodnych dla OzN.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Morze.org

Czasopismo „Morze.org” jest pismem nawiązującym swoim kształtem oraz treścią do powojennych wydań legendarnego miesięcznika „Morze”. W niełatwych czasach powojennych magazyn „Morze” był znacznie więcej, niż tylko czasopismem z racji uwarunkowań politycznych stał się swoistym oknem na świat, pozwalającym oderwać się od siermiężnej rzeczywistości i pozostać w kontakcie z resztą świata. Niezależnie od czynników zewnętrznych, przemian społecznych i zmieniających się układów sił, magazyn zawsze trzymał poziom i z czasem stał się marką samą w sobie.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Tawerna Skipperów

Tawerna Skipperów to portal dla żeglarzy, marynarzy oraz wszystkich miłośników wody i wiatru – od amatorów po zawodowców. Portal jest obszerną bazą żeglarskiej wiedzy, a także przestrzenią, w której spotykają się i wymieniają opiniami miłośnicy żeglarstwa. Zbiera w całość wszystkie zagadnienia związane z żeglarstwem, traktując ten sport całościowo – wraz z aspektami turystycznymi oraz żeglarską kulturą. Dzięki temu znaleźć tu można opowieści, opinie i komentarze na wszystkie praktycznie związane z żeglarstwem tematy. A tymi, którzy tworzą portal są żeglarze – użytkownicy dzielący się swoją wiedzą i korzystający z doświadczeń innych, poznanych w Tawernie osób.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Mazury24.eu

Serwis mazury24.eu to internetowy przewodnik po Mazurach, który wielu pasjonatom pozwala odkryć ten piękny kawałek Polski na nowo. Serwis skupia się na prezentacji miejsc takich jak: porty, miejscowości, rzeki, jeziora, wyspy, miejscówki oraz atrakcje turystyczne. Jednocześnie stara się na bieżąco informować o wydarzeniach i imprezach na Mazurach. Dużą część Mazur można dodatkowo podglądać na żywo dzięki systemowi kamer on-line. Całość okraszona jest pięknymi zdjęciami.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Wiosło - Magazyn kajakowy

Pismo adresowane do ludzi aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą. W tym do turystów, kajakarzy oraz wszystkich miłośników wiosłowania - od rekreacji, poprzez kwalifikowaną turystykę i organizację ambitniejszych wypraw, aż po sport wyczynowy. Znajdziemy w nim relacje z wypraw, mapy najpiękniejszych szlaków, informacje o spływach i wywiady z ciekawymi osobami.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Wiadomości Turystyczne

Miesięcznik przeznaczony dla branży turystycznej. Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii. Czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Yachtsmen

Yachtsmen.eu, to magazyn nautyczny, którego motto brzmi: “Jachty to nasza pasja”. Znajdziecie w nim informacje dotyczące sportów wodnych, targów branżowych, porad, jak zacząć przygodę z jachtami oraz testy najnowszych modeli.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Żeglarski.info

Żeglarski.info Portal Informacyjny to projekt realizowany przez Fundację Aktywnie i Zdrowo z Gdyni, zajmującą się wspieraniem sportu, w tym również od kilku lat żeglarstwa, przy współpracy z Pomorskim Związkiem Żeglarskim, który takiego wsparcia żeglarstwu udziela już od ponad pół wieku. Żeglarski.info powstał w 2015 roku ze złożenia kilku stron internetowych, projektów prowadzonych do tej pory przez zespół pracowników i współpracowników obu organizacji.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Chcesz zostać naszym partnerem? Skontaktuj się z nami!

Mariusz Chmura