Organizator:

Informacje prasowe

Podziel się

Więcej materiałów prasowych do pobrania już wkrótce. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych i gotowych do edycji materiałów informacyjnych.

Podsumowanie targów Yacht Salon 2022

Za nami pierwsza edycja targów jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon. Oprócz nich odbyły się również targi Caravans Salon, Tour Salon i Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

PODSUMOWANIE YACHT SALON 2022 PODSUMOWANIE YACHT SALON 2022 - POBIERZ MATERIAŁY

Zawiń do portu w Poznaniu - targi jachtów Yacht Salon 2022

Po kilku latach przerwy Międzynarodowe Targi Poznańskie znów będą gospodarzem żeglarskiego wydarzenia. Już tej jesieni odbędzie się pierwsza edycja targów jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon. Pasjonaci i miłośnicy wodnych przygód będą mieli okazję spotkać się w dniach 21 – 23 października i spotkać się z czołowymi firmami z tej branży.

KATALOG WYSTAWCÓW Zawiń Do Portu W Poznaniu Targi Jachtów Yacht Salon 2022

Yacht Salon 2022 już w październiku!

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. Dzięki temu wydarzeniu tematyka żeglarska powraca do Poznania!

O targach Yacht Salon Już Tej Jesieni W Poznaniu!