Organizator:

Katalog Wystawców

Podziel się

Poznaj wystawców targów Yacht Salon

WYSTAWCY YACHT SALON 2022

Bilety Co, gdzie, kiedy? Imprezy towarzyszące

Marki na Yacht Salon 2022

BLOW MY KITE

Czym zajmuje się Blow My Kite? Wszystkimi zajawkowymi sportami wodnymi. To ich praca i pasja. Posiadają ponad 25 letnie doświadczenie. Kitesurfing, Stand Up Paddle, Wakesurfing, hydrofoil, efoil, wingfoil nie ważne jaki sport wybierzesz, pozytywne emocje będą takie same.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

FLY-BOARD.PL

Fly-board.pl to największe w Europie środkowej centrum hydro-odrzutowe zlokalizowane w 10 miastach w Polsce. W gronie zadowolonych klientów są liczne urzędy miast, agencje eventowe oraz ponad 10 000 klientów indywidualnych. Od 2014 roku organizujemy FLYCUP Międzynarodowy Cykl Zawodów Hydro-Odrzutowych po patronatem Polskiego Związku Hydro-Odrzutowego. Jesteśmy również dystrybutorem amerykańskich, luksusowych sprzętów do latania nad wodą marki X-jets oraz flyboardów firmy Zapata Racing.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

GOLDEN SLIDE MARINE

Od wielu lat motorowodniactwo to ich pasja. Oferowane przez nich łodzie motorowe pozwolą cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wodzie. W ich ofercie znajdują się jednostki, które doskonale sprawdzą się zarówno przy aktywnym użytkowaniu i zabawach wodnych, jak i rodzinnych wypadach. Doskonałe wykończenie, certyfikowane materiały, a także zastosowanie nowoczesnych technologii, gwarantują wysoką jakość wyrobów. Przy dużej wiedzy i dostępie do najnowszych technologii służą pomocą w doborze właściwego wyposażenia, dostosowując je do indywidualnych potrzeb, gdyż zadowolenie klienta jest ich priorytetem.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

HABER YACHTS

Firma Haber Yachts buduje jachty od blisko 30 lat. Są one adresowane do koneserów posiadających wiedzę na temat tego co decyduje o dobrych własnościach nautycznych, bezpieczeństwie, komforcie i ceniących sobie nowoczesną praktyczność połączoną z tradycyjną stylistyką. Jachty Haber budowane są wyłącznie na indywidualne zamówienia, każdy jacht jest niepowtarzalny i daje klientowi poczucie jego wyjątkowości. Współpracując bezpośrednio z klientami, konstrukcje są ciągle rozwijane i doskonalone.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

HYDRO SPORT

Pracownicy firmy z Poznania to także pasjonaci i osoby z ciekawymi zainteresowaniami. Zbudowali zespół składający się z ekspertów w wielu branżach, których połączyła miłość do flyboardingu. W ich składzie jest kreatywny strażak Przemek, m.in. autor projektu plecaków pirotechnicznych i zwycięzca wielu zawodów hydro-odrzutowych. Grupa utytułowanych akrobatów Artur, Eryk, Kamil latająca na pokazach i zawodach, którzy są testerami i przekazują wartościowy feedback na etapie wdrażania nowych rozwiązań. Inżynier efektów specjalnych Michał, zaprojektował stroje LED-owe synchronizowane do muzyki i fajerwerków. Marek to prawdopodobnie najstarszy flyboardzista i alpinista na świecie oraz wielu innych. Każdy z nich bierze czynny udział w budowaniu produktów i marki Hydro Sport.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

LAMPUGA

Dzięki oficjalnemu partnerowi firmy Lampuga w Polsce firmie ECOGIS, na Yacht Salon zaprezentowane zostaną deski elektryczne Lampuga. Będzie można zobaczyć jeden z najpopularniejszych tego typu sprzętu do wodnych szaleństw m.in. modele The Air oraz the Rescue. Deski Lampuga to nadmuchiwane deski odrzutowe składające się z dwóch części, dzięki czemu zapewniają doskonałą równowagę, stabilność i kontrolę. W przeciwieństwie do desek półprzewodnikowych powietrze wewnątrz kadłuba Lampuga Air zapewnia optymalną pływalność.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

MAZURIA

Firma Mazuria to największa w Polsce hurtownia osprzętu do łodzi motorowych i jachtów, a także akcesoriów do sportów wodnych Mesle i odzieży żeglarskiej GILL. Oferuje w sprzedaży szeroki asortyment towarów sprowadzanych bezpośrednio od znanych światowych producentów: WICHARD, GEBO, CLAMCLEAT, MASTER, MAJONI, MZ ELECTRONICS, LOFRANS, ITAL WINCH, SOUTHCO, ROCA INDUSTRY, RIVIERA, VITRIFRIGO, MARSILI, MATROMARINE, SEA FIRST i wiele innych. W ofercie można znaleźć m.in. kotwice, pokrycie pokładu teak, windy kotwiczne, osprzęt masztowy, bloki, knagi, uchwyty, lodówki,bojlery oraz wiele więcej. Mazuria jest również dystrybutorem silników wewnętrznych LOMBARDINI i HYUNDAI SEASALL oraz zaburtowych Honda, Suzuki, Selva (sprzedaż, montaż, serwis).

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

MS-YACHTS.PL

MS-Yachts.pl to firma z Tarnowa Podgórnego w Wielkopolsce. Firma udowadnia, że spędzanie wolnego czasu w Polsce na jachtach, łodziach motorowych czy pływających domach jest możliwe w Polsce i staje się coraz popularniejsze. Filozofią założyciela firmy Marcina Szumskiego jest pokazanie , że także w Polsce istnieją optymalne warunki dla tego typu aktywności i wykorzystanie potencjału rodzimych akwenów. MARKI W OFERCIE: Majesty | Nomad | Oryx | Silvercraft | Etiuda | La Mare Houseboats |

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

PANTAENIUS

Pantaenius to grupa ubezpieczniowa z tradycjami działająca od 1899 roku. Oprócz ubezpieczeń korporacyjnych specjalizuje się we wsparciu branży jachtowej. Przez lata Pantaenius utrwalił swoją pozycję jako jeden z wiodących specjalistów na rynku w Europie i na świecie. Do tej pory ponad 100 000 zaufało rozwiązaniom ubezpieczeniowym opracowanym przez skipperów dla skipperów. Oddziały na całym świecie gwarantują bezproblemową i wszechstronną obsługę na wszystkich obszarach żeglugi.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

PASSIONAUTICA

Passionautica jest autoryzowanym dystrybutorem łodzi motorowych i sprzętu do sportów wodnych w Polsce. Najbardziej wymagającym klientom oferuje gamę luksusowych produktów i usług. Kładzie nacisk na wybór marek o najwyższych parametrach technicznych w każdym segmencie produktów. Ponadto wyznaje zasadę, że ochrona środowiska jest ważna i oferuje opcje napędu elektrycznego tam, gdzie to możliwe. Niezależnie od tego, czy szukasz jachtu, sprzętu do sportów rekreacyjnych, czy po prostu zabawek wodnych – jest to doświadczony partner w zakresie sprzedaży i serwisu. MARKI W OFERCIE: ALFASTREET | AWAKE | HOBIE | POWER VISION | EXOCET | BLU3 | HELLY HANSEN|

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

POWERBOATS POLAND

Firma Powerboats Poland z główną siedzibą Nieporęcie pod Warszawą jest dystrybutorem luksusowych jachtów żaglowych i motorowych z renomowanych stoczni na świecie: Beneteau, Benetti, Cobalt Boats, Rand Boats oraz Sea Ray. Oprócz kupna łodzi znajdziecie u tego wystawcy: zimowanie łodzi, naprawa i przegląd jachtów i łodzi czy transport i doposażenie łodzi. Wartości, które przyświecają firmie to wysoka jakość usług, doświadczenie w obsłudze klientów oraz profesjonalizm w działaniu. MARKI W OFERCIE: Beneteau | Benetti | Cobalt Boats | Rand Boats | Sea Ray

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

PRESTE18 ONE DESIGN

Preste18 to idealny model zarówno dla żeglarzy wymagających, a także dla początkujących wielbicieli sportów wodnych. Małe zanurzenie pozwala na żeglugę po akwenach o niewielkiej głębokości. Niezliczone godziny poświęcone na projektowanie wymarzonej konstrukcji to zaledwie przedsmak długiego okresu poświęconego na pieczołowite stworzenie modelu, tak aby zaspokoić najbardziej wymagających wielbicieli sportów wodnych. Jacht został wykonany z materiałów wysokiej jakości – gelcoatu oraz Lantor Soric®. Infuzja gwarantuje najwyższą jakość oraz wyjątkową dokładność.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

RATOWNICTWO WODNE

Firma Ratownictwo Wodne Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim obsługą ratowniczą pływalni, aquaparków, kąpielisk letnich na śródlądziu oraz nad morzem Bałtyckim. Oferuje także profesjonalne zabezpieczanie imprez na wodzie. Współpracują także z organizatorami imprez pływackich czy triathlonowych. Organizują również szkolenia z zakresu ratownika wodnego, instruktora ratownictwa wodnego, instruktora pływania, szkoleń pierwszej pomocy oraz Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

SAIL DECOR

Sail Decor są miłośnikami żeglarstwa oraz wszystkiego, co z nim się wiąże. Pomiędzy jednym żeglowaniem a następnym pojawił się pomysł tworzenia czegoś wyjątkowego. W długie zimowe wieczory Ci pasjonaci tworzyli niepowtarzalne ozdoby marynistyczne. Tematem przewodnim jest marynistyka, natomiast różnorodność wyrobów ogranicza jedynie wyobraźnia. Wszystkie powstają w osobiście lub w głowach ich przyjaciół. Skupiają się na metaloplastyce łączonej z linami jutowymi i innymi, wyrobami z drewna, biżuterii marynistycznej oraz malarstwie. Ponadto zajmują się również kowalstwem artystycznym tworząc w swojej pracowni niepowtarzalne meble industrialne, bramy, ogrodzenia, balustrady, kwietniki oraz wszystko, czego potrzebują klienci Sail Decor.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

SAILING MACHINE

Sailing Machine to firma oferująca odzież i produkty dla wszystkich miłośników żeglowania. Szukasz odpowiednich ciuchów na wodne wyprawy? Odwiedź stoisko Sailing Machine!

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

SKYBOAT

SKYBOAT to dystrybutor najlepszych i najbezpieczniejszych na świecie jachtów motorowych, budowanych z myślą o najbardziej wymagających akwenach, ale przede wszystkim dla najbardziej wymagających armatorów. Perfekcyjnie zaprojektowane, solidne i piękne jachty to cechy wyróżniające jachtów w ofercie Skyboat. Zespół firmy składa się wyłącznie z pasjonatów , z ludzi, którzy nie boją się marzyć, nie boją się podejmować wyzwań, z ludzi pełnych kreatywnej energii i wreszcie z ludzi, dla których motorowodniactwo to nie tylko dyscyplina sportu, ale styl i sposób na życie. MARKI W OFERCIE: Draco | Windy |

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

TOP CAT

Topcat umożliwia świetną zabawę na wodzie i jest źródłem niezapomnianych emocji. Mając dużą wyporność i niezatapialny maszt jest bezpieczny. Użytkownicy doceniają Topcaty za ich łatwość w obsłudze oraz nieskomplikowany i szybki montaż. Topcat daje możliwości sprawdzenia umiejętności żeglarskich w regatach krajowych i międzynarodowych. Zawody to również okazja do wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi, odwiedzenia nowych miejsc.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

VTS BOATS

Marka VTS zrodziła się z zamiłowania do sportów wodnych, dobrego wzornictwa i technologii. Szybko zdobyła ona serca entuzjastów i profesjonalistów branży motorowodnej, dzięki czemu jednostki pływają obecnie po wodach jedenastu państw Europy i są dostępne w ramach dynamicznie rozwijającej się sieci dealerskiej. Łodzie VTS produkowane są z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o ścisły reżim technologiczny. Wysokiej jakości laminat poliestrowo szklany posiada lustrzany połysk i warstwę zwiększającą odporność na osmozę. Montowany osprzęt pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów, stanowiąc gwarancję trwałości i niezawodności na lata.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

FUNDACJA NOWE ŻEGLARSTWO

Fundacja Nowe Żeglarstwo to idea szukania nowych lepszych rozwiązań poprzez działania na akwenach Wielkopolski, na jez. Kierskim i Powidzkim. Misję zabawy jachtami realizują poprzez organizację szkoleń żeglarskich według autorskiego planu. Pływają na najnowszych jachtach, kadrę tworzą młodzi aktywni instruktorzy, pokazujący w łatwy i przyjemny sposób podstawy, najważniejsze zagadnienia i manewry. Głównym celem szkoleń jest nabranie pewności siebie na pokładzie i czerpanie frajdy z żeglowania. Na targach Fundacja przedstawi zwiedzającym główne cele i projekty: -możliwość czarteru jachtów floty w Poznaniu i Powidzu, -ogólną ofertę szkoleń żeglarskich i motorowodnych organizowanych w Poznaniu, -współpracę i rozwój bezpłatnego projektu #zostańwodniakiem w Poznaniu, -projekt społeczny "Kółka na fali" który będzie szerzej promowany w ramach prelekcji.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

MAGAZYN KAJAKOWY WIOSŁO

Pismo adresowane do ludzi aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą. W tym do turystów, kajakarzy oraz wszystkich miłośników wiosłowania - od rekreacji, poprzez kwalifikowaną turystykę i organizację ambitniejszych wypraw, aż po sport wyczynowy. Znajdziemy w nim relacje z wypraw, mapy najpiękniejszych szlaków, informacje o spływach i wywiady z ciekawymi osobami.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ

CHARTER NAVIGATOR

Już od połowy lat 90. firma dba o swoich klientów. Latami zbierane doświadczenie pozwala na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę. Świadczą usługi dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych, organizują również wyjazdy żeglarskie i imprezy integracyjne dla firm. To pasja sprawia, że są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Charter Navigator jest wydawcą kwartalnika Morze.org oraz strony Tawerna Skipperów.

ODWIEDŹ WYSTAWCĘ