Organizator:

Katalog Wystawców 2023

Podziel się

Poznaj wystawców targów Yacht Salon 2023

KUP BILET Co, gdzie, kiedy? Imprezy towarzyszące LISTA WYSTAWCÓW
KATALOG WYSTAWCÓW 2023

WYSTAWCY YACHT SALON 2023

 

 

ACTIVTOUR.PL

Misją ACTIVTOUR jest oferowanie Państwu szerokiej gamy wyjazdów nurkowych na całym świecie: w najciekawszych miejscach i o najwyższym poziomie świadczonych usług. Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AQUA MARINA

Producent desek SUP oraz innych akcesoriów do sportów wodnych. Znajdziecie u nich deski, kajaki, torby oraz wszystko co potrzebne do uprawiania wodnego szaleństwa.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

AVATAR

Avatar, część dużej, renomowanej grupy SANTI, gdzie pasja do nurkowania łączy się z doświadczeniem w produkcji wyjątkowych suchych skafandrów. Tworzą produkty dla nurków, wspierają ich i naprawdę rozumieją jak to jest być jednym z nich. Robią wszystko, aby nurkowanie było tak łatwe i przyjemne jak to tylko możliwe, dostarczając bezpieczny i wygodny sprzęt w prostym opakowaniu.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

BALT YACHT

BALT-YACHT jest jednym z największych polskich producentów specjalizujących się w budowie jachtów i łodzi z laminatu poliestrowo-szklanego o długości kadłubów od 7 do 12 metrów. Pod swoją marką Balt-Yacht oferuje łodzie spacerowe i pół-ślizgowe.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

CHARTER NAVIGATOR

Zapraszamy do skorzystania ze sprawdzonego systemu rezerwacji jachtów czarterowych CharterNavigator, który istnieje na rynku już ponad 10 lat. Znajdziecie u nich ogromną liczbę lokalizacji, ponieważ współpracują z ponad 600 armatorami na całym świecie. Najbardziej popularne są czartery jachtów w Chorwacji, ze względu na jej piękny krajobraz, stosunkowo prosty dojazd oraz znakomite warunki i bazę do uprawiania żeglarstwa.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

ED RED

Producent konserw rzemieślniczych. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku, serwując krakowskim gościom nowoczesną polską kuchnię oraz steki, które jako pierwsi w Polsce sezonowali na sucho. Najważniejsze organizacje w świecie gastronomii takie jak: Michelin, Gault & Millau oraz Slow Food, od lat przyznają im wyróżnienia.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

E&T MARINE

ET Marine istnieje na rynku od 1991 roku. Firma oferuje pontony i łodzie hybrydowe RIB z wyposażeniem i silnikami.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

FLOW UP

FlowUp! to projekt powstały w celu promowania aktywności sportowych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

FLY-BOARD.PL

Fly-board.pl to największe w Europie środkowej centrum hydro-odrzutowe zlokalizowane w 8 miastach w Polsce. W gronie zadowolonych klientów są liczne urzędy miast, agencje eventowe oraz ponad 10 000 klientów indywidualnych. Od 2014 roku organizują FLYCUP Międzynarodowy Cykl Zawodów Hydro-Odrzutowych po patronatem Polskiego Związku Hydro-Odrzutowego.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

GOLDEN SLIDE MARINE

Od wielu lat motorowodniactwo to ich pasja. Oferowane przez nich łodzie motorowe pozwolą cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wodzie. W ich ofercie znajdują się jednostki, które doskonale sprawdzą się zarówno przy aktywnym użytkowaniu i zabawach wodnych, jak i rodzinnych wypadach.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

HABER YACHTS

Firma Haber Yachts buduje jachty od blisko 30 lat. Są one adresowane do koneserów posiadających wiedzę na temat tego co decyduje o dobrych własnościach nautycznych, bezpieczeństwie, komforcie i ceniących sobie nowoczesną praktyczność połączoną z tradycyjną stylistyką.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

HEADS YACHTING

Firma Heads Yachting to owoc obserwacji i doświadczenia zbieranego na rynku czarterowym. Pomysł narodził się z pasji do podróży oraz spędzania czasu na jachtach motorowych podziwiając jednocześnie piękno naszej Planety. Taka forma spędzania wolnego czasu im odpowiadała, dlatego postanowili zarażać swoim zamiłowaniem innych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

HYDRO SPORT

Najlepszy sprzęt i części w świecie sportów hydro-odrzutowych. Tworzone z pasją przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

Mazury24.eu

Serwis mazury24.eu to internetowy przewodnik po Mazurach, który wielu pasjonatom pozwala odkryć ten piękny kawałek Polski na nowo. Serwis skupia się na prezentacji miejsc takich jak: porty, miejscowości, rzeki, jeziora, wyspy, miejscówki oraz atrakcje turystyczne. Jednocześnie stara się na bieżąco informować o wydarzeniach i imprezach na Mazurach. Dużą część Mazur można dodatkowo podglądać na żywo dzięki systemowi kamer on-line. Całość okraszona jest pięknymi zdjęciami.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

NOWE ŻEGLARSTWO

Fundacja Nowe Żeglarstwo to idea szukania nowych lepszych rozwiązań poprzez działania na akwenach Wielkopolski, na jez. Kierskim i Powidzkim. Misję zabawy jachtami realizują poprzez organizację szkoleń żeglarskich według autorskiego planu. Pływają na najnowszych jachtach, kadrę tworzą młodzi aktywni instruktorzy, pokazujący w łatwy i przyjemny sposób podstawy, najważniejsze zagadnienia i manewry. Głównym celem szkoleń jest nabranie pewności siebie na pokładzie i czerpanie frajdy z żeglowania.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

OLYMPIA YACHT

Misją firmy jest zadowolenie i spełnianie oczekiwań klienta, co wpływa na nieustanną modyfikację wyrobów, profesjonalizm wykonania i dążenie do najwyższej jakości.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PADDLE BOARD GURU

Producent desek SUP

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PANTAENIUS

Pantaenius to grupa ubezpieczniowa z tradycjami działająca od 1899 roku. Oprócz ubezpieczeń korporacyjnych specjalizuje się we wsparciu branży jachtowej. Przez lata Pantaenius utrwalił swoją pozycję jako jeden z wiodących specjalistów na rynku w Europie i na świecie. Do tej pory ponad 100 000 zaufało rozwiązaniom ubezpieczeniowym opracowanym przez skipperów dla skipperów. Oddziały na całym świecie gwarantują bezproblemową i wszechstronną obsługę na wszystkich obszarach żeglugi.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PERFECT DIVER

Magazyn Perfect Diver to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników nurkowania.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PERFORMANCE MARINE

Performance Marine jest firmą działającą od kwietnia 2012 roku. Powstała ona z inicjatywy wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata i trzykrotnego mistrza Europy oraz siedmiokrotnego Mistrza Polski w sporcie motorowodnym Zielińskiego Marcina. Otwarcie serwisu motorowodnego od zawsze było jego marzeniem, ponieważ nie ma niczego bardziej doskonałego niż połączenie pasji z wykonywaniem codziennej pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PŁETWAL CENTRUM NURKOWE

Centrum nurkowe Płetwal jest prężnie działającym centrum nurkowym, z którym czynnie współpracuje kilkunastu instruktorów. Co roku przeprowadza kilkaset nurkowych programów szkoleniowych, dzięki czemu są liderem na polskim rynku.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

POCKETSULU

POCKETSULU to jeden strój, dający nieskończone możliwości dla każdego, w każdym wieku. Nie tylko ułatwia przebieranie, ale jest częścią codziennej garderoby.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

Polski Związek Żeglarski jest polskim związkiem sportowym w dziedzinie żeglarstwo będący organizacją członkowską Polskiego Komitetu Olimpijskiego /PKOl/, Europejskiej Federacji Żeglarskiej /EUROSAF/, World Sailing, Offshore Racing Congress /ORC/ i The European Boating Association /EBA/.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

POWER BOATS

Firma Powerboats Poland z główną siedzibą w Nieporęcie pod Warszawą jest dystrybutorem luksusowych jachtów żaglowych i motorowych z renomowanych stoczni na świecie. Oprócz kupna łodzi znajdziecie u tego wystawcy: zimowanie łodzi, naprawa i przegląd jachtów i łodzi czy transport i doposażenie łodzi. Wartości, które przyświecają firmie to wysoka jakość usług, doświadczenie w obsłudze klientów oraz profesjonalizm w działaniu. W firmie pracuje zespół specjalistów, który posiada bogate doświadczenie nabyte w pływaniu po różnych akwenach. Dzięki temu nie tylko mamy do czynienia ze sprzedawcami, ale przede wszystkim z pasjonatami jachtów i łodzi.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

PRESTE18

Preste18 to idealny model zarówno dla żeglarzy wymagających, a także dla początkujących wielbicieli sportów wodnych. Małe zanurzenie pozwala na żeglugę po akwenach o niewielkiej głębokości. Niezliczone godziny poświęcone na projektowanie wymarzonej konstrukcji to zaledwie przedsmak długiego okresu poświęconego na pieczołowite stworzenie modelu, tak aby zaspokoić najbardziej wymagających wielbicieli sportów wodnych.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

REEL DIVING

Reel Diving to międzynarodowa firma dystrybucyjna sprzętu do nurkowania. Ich asortyment obejmuje nurkowanie rekreacyjne/techniczne, nurkowanie komercyjne/ratownicze/wojskowe oraz nurkowanie swobodne. Ich klientami są sklepy nurkowe, centra nurkowe, sklepy sportowe, komercyjne firmy nurkowe i instytucje rządowe.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCÓW

SAILDECOR

Sail Decor są miłośnikami żeglarstwa oraz wszystkiego, co z nim się wiąże. Pomiędzy jednym żeglowaniem a następnym pojawił się pomysł tworzenia czegoś wyjątkowego. W długie zimowe wieczory Ci pasjonaci tworzyli niepowtarzalne ozdoby marynistyczne.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

SANTI

SANTI propaguje i popularyzuje nurkowanie techniczne wśród nurków na całym świecie. Wykraczają poza utarte schematy i technologiczne ograniczenia. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort nurka. Najwyższa jakość ich produktów im to zapewnia.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

SEA WOLF

Bogata oferta skafandrów od Sea Wolf będzie dostępna na targach Yacht Salon.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

SKYBOAT

SKYBOAT to dystrybutor najlepszych i najbezpieczniejszych na świecie jachtów motorowych, budowanych z myślą o najbardziej wymagających akwenach, ale przede wszystkim dla najbardziej wymagających armatorów. Perfekcyjnie zaprojektowane, solidne i piękne jachty to cechy wyróżniające jachtów w ofercie Skyboat.

SUP-UP

Zajmują się kompleksową organizacją wydarzeń o charakterze sportów wodnych. SUP-ing to jedna z ich pasji, a eventy i rozrywka to ich żywioł. Tworzą SUP-ER rodzinę zapewniając szerokie oblicze SUP atrakcji kierując je do wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin oraz wyczynowych zawodników. Wypożyczysz u nich deski sup, zorganizujesz event, weźmiesz udział w spływie, przeniesiesz się w wirtualną rzeczywistość, a gdy zabraknie akwenu…stworzą go nawet w sercu miasta.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

SZKOŁĄ POD ŻAGLAMI KRZYSZTOFA BARANOWSKIEGO

Krzysztof Baranowski – żeglarz, kapitan, dziennikarz, pisarz, filmowiec. Z pierwszego zawodu inżynier elektronik, stał się znany dzięki samotnym rejsom dookoła świata („Polonez” 1972/73, „Lady B.” 1999/2000). Jako organizator zbudował jacht „Polonez” (1971) i dwa żaglowce rejowe „Pogoria” (1980) i „Fryderyk Chopin” (1992). Twórca Szkoły Pod Żaglami. Jest autorem 25 książek i 50 filmów dokumentalnych. Jeździ na nartach (mistrz Polski dziennikarzy 2022 w konkurencjach alpejskich).

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

TAURUS SEA POWER

Od 25 lat Taurus Sea Power działa na rynku skuterów wodnych, łodzi motorowych oraz osprzętu żeglarskiego i motorowodnego. W ofercie firmy znaleźć można renomowane marki łodzi: Four Winns, Scarab czy Yanmar. Firma współpracuje bezpośrednio z producentami co jest gwarantem najnowocześniejszych rozwiązań oraz atrakcyjnych cen i najwyższej jakości. W ramach kompleksowej obsługi zapewniają również fachowe doradztwo oraz montaż zakupionego sprzętu.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

WIELKOPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski jest samodzielnym stowarzyszeniem, które wraz ze zrzeszonymi klubami tworzy polskie żeglarstwo. Poza wiodącą działalnością sportową związek realizuje i przeprowadza egzaminy żeglarskie. Organizuje również regaty rekreacyjne i turystyczne otwarte dla wszystkich żeglarzy – również niezrzeszonych w klubach. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Poznania prowadzony jest program „Żagle dla Wszystkich” skierowany do dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin oraz seniorów. Związek prowadzi Ośrodek Kultury Żeglarskiej i Marynistycznej gdzie regularnie odbywają się wystawy i koncerty. Jako jedyny okręg w Polsce organizuje Szanta Claus Festiwal i koncerty szantowe nad Wartą, które pozwalają zabawić się wspólnie wszystkim mieszkańcom Poznania i Wielkopolski.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

WIOSŁO - MAGAZYN KAJAKOWY

Pismo adresowane do ludzi aktywnych, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą. W tym do turystów, kajakarzy oraz wszystkich miłośników wiosłowania - od rekreacji, poprzez kwalifikowaną turystykę i organizację ambitniejszych wypraw, aż po sport wyczynowy. Znajdziemy w nim relacje z wypraw, mapy najpiękniejszych szlaków, informacje o spływach i wywiady z ciekawymi osobami.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY

WIOSŁUJCIE.PL

Wiosłujcie.pl to nie jest zwykły sklep internetowy. Sami testują deski SUP i kajaki, które są w ich ofercie. Znają je szczegółowo i doradzą w wyborze. Zapewniają swoim klientom doskonałą obsługę. Tutaj robisz zakupy z ekspertami.

ODWIEDŹ STRONĘ WYSTAWCY