Organizator:

Imprezy towarzyszące

Podziel się

Kupując bilet na Yacht Salon nasi goście będą mogli wziąć udział również w trzech imprezach towarzyszących. Będą to targi kamperów i przyczep Caravans Salon Poland, targi turystyczne Tour Salon oraz Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

Caravans Salon Poland - targi kamperów i przyczep

Caravans Salon Poland to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w Polsce i regionie. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni.

Przy okazji V edycji zostanie też zorganizowana Strefa Vanlife/Hand Made, gdzie blogerzy i właściciele nietypowych, samodzielnie skonstruowanych lub wyremontowanych kamperów i vanów, będą dzielić się swoim doświadczeniem i inspirować do podjęcia tego typu wyzwań czy do podróżowania.

Więcej informacji na stronie CARAVANS SALON POLAND

Tour Salon - targi turystyki i regionów

Targi turystyczne z ponad 30-letnią tradycją, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. Tegoroczna edycja odbędzie się z mocnym akcentem na turystykę krajową, a wystawcy i partnerzy targów, w tym przedstawiciele regionów i organizacji turystycznych, udowodnią, że Polska to kraj mający wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Tour Salon to także inspirujący program wydarzeń. Na scenie targowej, w ramach cyklu „Giganci (w) podróży” pojawią się znakomici podróżnicy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

Więcej informacji na stronie TOUR SALON

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń 

To już 10 edycja jednej z najważniejszych imprez dla polskich podróżników. Idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejszej sytuacja życiowej znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Prelegenci powalczą o nagrodę „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody rzeczowe oraz uznanie publiczności.

Więcej informacji na stronie ŚLADAMI MARZEŃ