⛵ Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych 26-29 października 2023 🚤 Zapraszamy ❗ Kup bilet już dziś ❗ NIŻSZE CENY DO 27 WRZEŚNIA❗  

Organizator:

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Podziel się

Masz jakieś pytania dotyczące Yacht Salon? Zanim do nas napiszesz - sprawdź! Może znajdziesz odpowiedź poniżej.

KUP BILET O targach PARKING

Dlaczego warto przyjechać na targi Yacht Salon?
Targi Yacht Salon to impreza dla każdego miłośnika żeglowania i sportów wodnych. Na naszych targach powstanie ogromna strefa sportów wodnych z basenem gdzie będą odbywać się zawody, warsztaty oraz wiele innych atrakcji. 

Gdzie odbywają się targi Yacht Salon?
Targi Yacht Salon odbędą się w dniach 26-29 października 2023 roku w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Pawilonie 6. Adres: ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań.

Czy mogę kupić bilet podczas trwania targów?
Bilety sprzedajemy online – do końca odbywania się targów. Podczas targów będzie możliwość zakupu biletów w kasach, ale w wyższych cenach.

Jak dotrzeć na targi Yacht Salon?
Na teren targów będzie można wchodzić Wejściem Wschodnim (od strony Mostu Dworcowego), Wejściem Północnym (od strony ul. Bukowskiej) oraz Wejściem Zachodnim (od strony ul. Śniadeckich).

1) Samochodem
Na terenie MTP znajduje się parking podziemny ogólnodostępny dla zwiedzających. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Szczegóły pod linkiem: https://mtp-link.pl/erhz7

2) Pociągiem
Osoby podróżujące pociągiem, po wyjściu z Dworca PKP, powinny kierować się na Most Dworcowy

3) Komunikacją miejską
Należy wysiąść na przystanku tramwajowym – Most Dworcowy lub Dworzec Zachodni i skierować się do Holu Wschodniego MTP lub wysiąść na przystanku Bałtyk i skierować się ul. Bukowską do Holu Północnego MTP.

Przyjdę pieszo. Którędy dostanę się na targi?
Na teren targów będzie można wchodzić Wejściem Wschodnim (od strony Mostu Dworcowego), Wejściem Północnym (od strony ul. Bukowskiej) oraz Wejściem Zachodnim (od strony ul. Śniadeckich)

Jaka jest cena biletu?
Szczegółowe informacje o cenach i rodzajach biletów znajdują się pod tym linkiem: https://tobilet.pl/yacht-salon-2023.html 

Czy muszę drukować bilet zakupiony online?
Nie jest to konieczne. Można wyświetlić bilet na ekranie urządzenia mobilnego (telefon). Jednak w przypadku starszych telefonów oraz tych z małym ekranem zalecamy wydruk biletu.

Czy dzieci płacą za bilet?
Dzieci do 6 roku życia wchodzą na targi bezpłatnie (po otrzymaniu odpowiedniego biletu na miejscu - prosimy o zgłoszenie się wraz z dzieckiem do Punktu Obsługi Zwiedzającego znajdującego się przy kasach). Uczniowie oraz studenci do 26 r.ż. życia mogą zakupić bilet ulgowy za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej

Czy są bilety ulgowe?
Bilety ulgowe mogą zakupić uczniowie między 7 a 12 r.ż. za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie (po otrzymaniu odpowiedniego biletu na miejscu - prosimy o zgłoszenie się wraz z dzieckiem do Punktu Obsługi Zwiedzającego znajdującego się przy kasach)

Czy na jednym bilecie można wyjść i wrócić ponownie?
Nie, bilety sprzedawane na Yacht Salon są jednorazowego wejścia. Opuszczając teren targów danego dnia nie ma możliwości powrotu na targi na tym samym bilecie.

Co to jest bilet na Business Day?
Business Day to pierwszy dzień targów, 26 października, jest on dedykowany osobom pracującym w branży żeglarskiej i sportów wodnych. Jest to świetna okazja do komfortowego odwiedzenia wystawców i szybszego zapoznania się z ofertą targową oraz nawiązania relacji biznesowych. Nie wyklucza on udziału publiczności - bilety są do nabycia online: https://tobilet.pl/yacht-salon-2023.html 

Czy parking jest w cenie biletu?
Nie, bilety sprzedawane na Yacht Salon są dokumentem wejścia na teren ekspozycji. Na terenie MTP znajduje się płatny parking podziemny ogólnodostępny dla zwiedzających. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Szczegóły pod linkiem: https://mtp-link.pl/erhz7

Czy bilet na Business Day działa w pozostałe dni?
Bilet na Business Day jest ważny tylko pierwszego dnia targów, 26 września.

Jacy wystawcy pojawią się na Yacht Salon?
Lista wystawców jest dostępna pod linkiem: https://mtp-link.pl/6kjid . Jest ona na bieżąco aktualizowana.

Czy na terenie targów można kupić coś do jedzenia?
Tak – zarówno dania obiadowe jak i przekąski, napoje i słodycze znajdziecie w punktach MTPbistro i MTPcafe znajdujących się w obrębie ekspozycji.  Zachęcamy też do korzystania z Restauracji Garden City na terenie MTP – Pawilon PCC.

Czy na terenie targów jest bankomat?
Bankomat zlokalizowany jest poza terenem targów przed Wejściem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego/ulicy Głogowskiej.
Na terenie targów w obiektach należących do MTP można płacić bezgotówkowo (do czego zachęcamy), można też wypłacić gotówkę korzystając z funkcji cashback przy okazji dowolnych zakupów w punktach MTPcafe i MTPbistro. Maksymalny limit wypłacanej gotówki to 300 zł - karty VISA, 500 zł - karty MasterCard.

Czy na teren targów można wejść z psem?
Nie, zgodnie z Regulaminem dla Zwiedzających psy oraz pozostałe zwierzęta nie zostaną wpuszczone na teren targów.

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

KUP BILET O targach PARKING