⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Zawiń do portu w Poznaniu!

Podziel się

Po kilku latach przerwy Międzynarodowe Targi Poznańskie znów będą gospodarzem żeglarskiego wydarzenia. Już tej jesieni odbędzie się pierwsza edycja targów jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon. Pasjonaci i miłośnicy wodnych przygód będą mieli okazję spotkać się w dniach 21 – 23 października i spotkać się z czołowymi firmami z tej branży.

Ekskluzywne jachty i łodzie w Poznaniu

Podczas debiutanckiej edycji targów jachtów, łodzi i sportów wodnych będzie można zobaczyć kilkanaście jednostek jachtów i łodzi, zarówno nowości, jak i sprawdzonych modeli. Nie zabraknie przedstawicieli czołowych światowych marek łodzi takich jak Etiuda, Nexo, Rand, Sea Ray, Windy, VTS Boats. Dla wszystkich miłośników ekskluzywnych łodzi, świetną atrakcją będzie możliwość zobaczenia na żywo dużych jachtów, często osiągalnych tylko dla nielicznych.  

Wielu z dystrybutorów oferuje możliwość czarterów swoich jednostek, dlatego warto przyjść na Yacht Salon, porozmawiać z wystawcami i zaplanować wymarzony urlop czy wakacje. Yacht Salon w Poznaniu choć na 3 dni pozwoli każdemu wejść do tego wodnego świata. Warte zobaczenia będą także houseboats, czyli domy na wodzie. Te cieszące się coraz większą popularnością jednostki z pewnością przyciągną zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu w taki oryginalny sposób.

Dla żeglarzy i nie tylko

Oprócz łodzi motorowych organizatorzy przygotowali również strefy dla fanów żeglowania: będzie można dowiedzieć się więcej na temat łódki Preste18, a także klasy Top Cat. Doświadczeni instruktorzy podpowiedzą początkującym od czego zacząć, a bardziej zaawansowanym doradzą jak doskonalić swoje umiejętności.

Ale jachty i łodzie to nie wszystkie elementy targów w Poznaniu! Na ekspozycji Yacht Salon zaprezentują się także firmy z deskami elektrycznymi, skuterami wodnymi oraz producenci i dystrybutorzy odzieży żeglarskiej. Pojawi się również stoisko z wyrobami i akcesoriami marynistycznymi.

Bilety na to wydarzenie dostępne tutaj: https://mtp-link.pl/9l0eu

Wiedza, doświadczenie, pasja

Targi Yacht Salon to również okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy dotyczącej ubezpieczeń i jak uniknąć wypadków na wodzie. Planowane są także warsztaty z wiązania węzłów co może być interesujące dla naszych gości, a także spróbowanie się w tej umiejętności wszystkich, którzy już to potrafią. Yacht Salon to także miejsce gdzie nowoczesne technologie spotykają się z pasją kultywowaną od pokoleń.

PLAN EKSPOZYCJI

 

 

Jeden bilet, kilka wydarzeń

Oprócz interesującej ekspozycji Yacht Salon zwiedzający w ramach zakupionego biletu będą mogli zobaczyć również ekspozycję targów turystyki i regionów – Tour Salon, odwiedzić producentów kamperów i sprzętu biwakowego w ramach największych w tym roku tego typu targów w Polsce Caravans Salon oraz wybrać się na blisko 20 spotkań z podróżnikami w ramach Festiwalu Śladami Marzeń. Dodatkową nowością w tym roku jest Festiwal Rodzinnego Podróżowania TUP TUP – gdzie będzie można zdobyć wiedzę i inspirację do rodzinnego podróżowania i turystyki.

Bogaty program Yacht Salon oraz pozostałych imprez z bloku sprawia, że szczególnie ciekawa opcją może być zakup karnetu na całą imprezę, dzięki czemu zwiedzający będą mogli zaplanować sobie czas i skorzystać z większości atrakcji czy spotkań.

 

Lista Wystawców: https://mtp-link.pl/6kjid

Bilety do nabycia online: https://mtp-link.pl/9l0eu

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<