⛵ Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych 26-29 października 2023 🚤 Zapraszamy ❗ Kup bilet już dziś ❗  

Organizator:

Yacht Salon 2023 potrwają cztery dni

Podziel się

Yacht Salon 2023, czyli targi jachtów, łodzi i sportów wodnych potrwają aż 4 dni, od 26 do 29 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W związku z rozwojem bloku targów w tym terminie, organizatorzy wprowadzają dodatkowy dzień - Business Day w czwartek.

 

Yacht Salon 2023, czyli targi jachtów, łodzi i sportów wodnych potrwają aż 4 dni, od 26 do 29 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W związku z rozwojem bloku targów w tym terminie, organizatorzy wprowadzają dodatkowy dzień - Business Day w czwartek. Wydarzenie będzie też nieco wydłużone w pozostałe dni targowe. Razem z Yacht Salon w formule 4-dniowej odbędą się targi kamperów i przyczep Caravans Salon oraz 3-dniowe targi turystyczne Tour Salon. Wszystko po to, aby stworzyć przestrzeń i czas, dla największego spotkania branży i pasjonatów sportów wodnych i caravaningu w Polsce.

BUSINESS DAY – 26 PAŹDZIERNIKA

Targi w Poznaniu zyskują dodatkowy dzień, co stwarza czas i przestrzeń zarówno dla wystawców, mediów, biznesu jak i dla organizatorów, dla dalszego rozwoju imprezy, wzorem targów odbywających się na czołowych rynkach europejskich. Pierwszy dzień będzie doskonałą okazją dla firm z branży zaproszonych przez wystawców oraz mediów, ale to również możliwość dla pozostałych zwiedzających by w dużym komforcie i przy niższej frekwencji odwiedzić całą ekspozycję targową. Dlatego również w otwartej sprzedaży będą dostępne bilety na Business Day

Dodatkowy dzień dla branży, coraz większe zainteresowanie mediów, zapytania od dużych światowych producentów, którzy rozważają pojawienie się na targach a także ciągły wzrost zainteresowania caravaningiem oraz łodziami i sportami wodnymi a także wszystkim bezpośrednio i pośrednio z nimi związanym. Możemy, więc spodziewać się kolejnego wielkiego święta sportów wodnych i caravaningu, dłuższego o kolejny dzień.