Organizator:

Wiosłujcie.pl wystawcą targów Yacht Salon 2023

Podziel się

Sporty wodne będą stanowiły ważny punk t na targach Yacht Salon. Jednym z wystawców, u którego znajdziecie sprzęt do sportów wodnych to Wiosłujcie.pl

Wiosłujcie.pl to nie jest zwykły sklep internetowy. Sami testują deski SUP i kajaki, które są w ich ofercie. Znają je szczegółowo i doradzą w wyborze. Zapewniają swoim klientom doskonałą obsługę. Tutaj robisz zakupy z ekspertami.

Stand Up Paddle (SUP) lub Paddleboard to sport wodny, w którym stojąc na dużej desce, przypominającej deskę surfingową poruszamy się wiosłując pojedynczym wiosłem. Istnieją różne rodzaje desek wiosłowych, które mają różne zastosowania: SUP’y na wycieczki, surfingowe, wyścigowe, wędkarskie, do ćwiczenia jogi, do wypraw dziką rzeką, wieloosobowe itp. Na SUPie można pływać samodzielnie lub w grupie przyjaciół czy też rodziny.

W ofercie firmy znajdziesz wiele najróżniejszych modeli pompowanych kajaków. Od jedno- i dwuosobowych po duże kajaki nawet dla trzech osób. Posiadają również modele do pływania rekreacyjnego jak i bardziej zaawansowanego, a także kanoe.

Wiosłujcie.pl doradzą Wam jaki sprzęt będzie dla Was najlepszy na początku przygody z pływaniem. Powiedzą jakiej deski SUP/kajaku potrzebujecie, jeśli chcecie pływać z dzieckiem. Podpowiedzą jak przygotować sprzęt do użytku, transportu i jak go konserwować w trakcie i po sezonie.

Podczas targów nie zabraknie sprzętu firmy Aqua Marina. To jedna z największych i najpopularniejszych marek pompowanych desek SUP. Od ponad 10 lat ugruntowała swoją pozycję na rynku produkując paddleboardy, kajaki i akcesoria wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Produkty Aqua Marina sprawdzą się zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Dodatkowo bogata gama akcesoriów m. in. wioseł, toreb wodoszczelnych czy nawet silników elektrycznych pozwoli odpowiednio wyposażyć się każdemu miłośnikowi wiosłowania.

MARKI W OFERCIE:

AQUA MARINA/ AQUADESIGN/ GLADIATOR/ SPINERA/ MOAI/ STX/ BODY GLOVE/ NSP/ WATTSUP/ COASTO/ SKIFFO

Odwiedź wystawcę: 

Strona www: https://www.wioslujcie.pl/ 

Strona FB: https://www.facebook.com/wioslujcie.pl.sup

 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<