⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Tawerna Skipperów oraz Morze.org patronami targów Yacht Salon 2022!

Podziel się

Mamy ogromną przyjemność ogłosić kolejnych partnerów targów Yacht Salon. Do naszego "portu" w Poznaniu zawita redakcja Tawerna Skipperów & Morze.org.

Tawerna Skipperów to portal dla żeglarzy, marynarzy oraz wszystkich miłośników wody i wiatru – jeżeli szukacie żeglarskich informacji to zapraszamy do Tawerny. Morze.org to kwartalnik nawiązujący do tradycji miesięcznika Morze powstałego w 1924 roku.

Tawerna Skipperów to portal dla żeglarzy, marynarzy oraz wszystkich miłośników wody i wiatru – od amatorów po zawodowców. Portal jest obszerną bazą żeglarskiej wiedzy, a także przestrzenią, w której spotykają się i wymieniają opiniami miłośnicy żeglarstwa. Zbiera w całość wszystkie zagadnienia związane z żeglarstwem, traktując ten sport całościowo – wraz z aspektami turystycznymi oraz żeglarską kulturą. Dzięki temu znaleźć tu można opowieści, opinie i komentarze na wszystkie praktycznie związane z żeglarstwem tematy. A tymi, którzy tworzą portal są żeglarze – użytkownicy dzielący się swoją wiedzą i korzystający z doświadczeń innych, poznanych w Tawernie osób.

Więcej informacji na: https://www.tawernaskipperow.pl/ 

Czasopismo „Morze.org” jest pismem nawiązującym swoim kształtem oraz treścią do powojennych wydań legendarnego miesięcznika „Morze”. W niełatwych czasach powojennych magazyn „Morze” był znacznie więcej, niż tylko czasopismem z racji uwarunkowań politycznych stał się swoistym oknem na świat, pozwalającym oderwać się od siermiężnej rzeczywistości i pozostać w kontakcie z resztą świata. Niezależnie od czynników zewnętrznych, przemian społecznych i zmieniających się układów sił, magazyn zawsze trzymał poziom i z czasem stał się marką samą w sobie.

Więcej informacji na: http://morze.org/ 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<