⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Targi regionów i turystyki - Tour Salon 2022!

Podziel się

Nie tylko jachty i łodzie będą do dyspozycji odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 21-23 października 2022. Zapraszamy również na Tour Salon 2022 - targi regionów i produktów turystycznych!

Tegoroczna edycja targów Tour Salon odbędzie się w dniach 21–23 października. W połączeniu z innymi wydarzeniami dla podróżników i branży turystycznej, będą najważniejszymi tego rodzaju, jesiennymi targami podróżniczymi w tej części Europy.

Turystyczno-podróżniczy weekend z Tour Salon zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Od lat targi te stanowią dla tej branży szansę na nawiązywanie i kontynuowanie biznesowych relacji, dla miast, regionów i krajów – okazję do promocji walorów turystycznych, a dla turystów – do poznania nowych kierunków i sposobów na wyprawy.

Dlatego jesienią 2022 roku do Poznania przyjadą przedstawiciele branży turystycznej, hotelarskiej, przedstawiciele regionów i izb turystycznych, stowarzyszeń, ale też podróżnicy i miłośnicy bliższych i dalszych wypraw.

Ale to nie wszystko! Podobnie jak podczas ostatniej edycji, Targom Tour Salon będą towarzyszyły Targi Caravans Salon. Swoją ofertę zaprezentują na nich najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych. Jak pokazały doświadczenia z  2021 roku, obie imprezy znakomicie się uzupełniają. Dlatego uczestnicy obu przyszłorocznych wydarzeń będą mogli wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zapoznać się ofertami współpracy i wyjazdów, ale też posłuchać opowieści pasjonatów podróży.

Tych ostatnich nie zabraknie również podczas – towarzyszącemu targom – Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, a konkretnie jego jubileuszowej, 10. edycji. Ona również potrwa trzy dni i gościć będzie się na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podróżniczy weekend, od 21 do 23 października 2022 roku, zapowiada się więc fascynująco i dla zwiedzających, i dla uczestników, i dla branży turystycznej.

Więcej o targach Tour Salon: https://tour-salon.pl/pl/ 

Wraz z biletem na Yacht Salon macie możliwość wstępu na Tour Salon 2022! Zachęcamy do skorzystania z oferty targów odbywających się równocześnie z targami Yacht Salon!

 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<