⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Strefa z basenem - moc atrakcji dla każdego

Podziel się

W tym roku w Pawilonie 6 stanie duży basen, w którym przewidziano sporo trakcji dla wszystkich zwiedzających.

Tegoroczna edycja Yacht Salon stanie pod znakiem dużej strefy basenowej. Wszystkie atrakcje będą dostępne przez cały okres trwania targów. Przygotowaliśmy zarówno aktywności dla profesjonalistów jak i tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sportach wodnych. A w tej strefie czekają na Was:

- AKADEMIA SUP - wiosłowanie na desce zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Podczas Yacht Salon każdy zwiedzający będzie mógł spróbować swoich sił w basenie, chwycić wiosło i poszaleć na desce. Strefa będzie pod opieką doświadczonych zawodników i pasjonatów tego sportu. Dostępna będzie również szatnia aby się przebrać w odpowiedni strój. Jeżeli nigdy nie próbowaliście takiej aktywności, nie martwcie się. Trenerzy pomogą, podpowiedzą i na pewno będziecie się świetnie bawić. Sprzęt zapewnia organizator. 

- AKADEMIA SKIBOARDINGU - Skimboarding, czyli ślizganie na desce. Opiekunowie strefy nauczą Was różnych tricków, nauczą techniki oraz pokażą jak wskakując na skima pokonać jak najdłuższą odległość. Będzie to jedna z ciekawszych atrakcji, która jest bardzo widowiskowa. Sprzęt zapewnia organizator. 

- HALOWE ZAWODY SUP & SKIMBOARD - 28 i 29 października odbędą się odpowiednio zawody SUP oraz zawody w SKIMBOARDZIE. Zachęcamy wszystkich, którzy lubią wodne szaleństwo. Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Zorganizowane będą również zawody dla początkujących i rodzin. Na zawody otwarte dla amatoró zapisy odbywają się na miejscu, dla pozostałych zawodników, szczegóły pod linkiem. 

 

 

- STREFA CHILLOUT - po wodnych szaleństwach należy się odpoczynek, dlatego przygotowaliśmy dla Was strefę z DJ-em, w której odpoczniecie w rytmie muzyki oraz będziecie mogli podziwiać zmagania innych w naszym basenie. 

- TESTY SPRZĘTU - chcecie wypróbować jakiś nowy sprzęt od ulubionej firmy? Podczas targów będzie również okazja do przetestowania różnych desek od naszych wystawców.  

- KONKURSY - każdego dnia przeprowadzonych będzie kilka konkursów, a do wygrania będą różne upominki

Dzięki naszemu basenowi poczucie powiew wakacji i lata w środku jesieni. Jest to doskonałą okazja dla rodzin do spędzenia wolnego czasu. Serdecznie wszystkich zapraszamy bo będzie się działo. 

- STREFA TRENAŻERÓW - okazja do sprawdzenia swoich sił na profesjonalnych trenażerach kajakowych

 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<