Organizator:

Power Boats Poland wystawcą targów Yacht Salon

Podziel się

Targi Yacht Salon 2022 to okazja do zapoznania się z ofertą czołowych marek łodzi i jachtów. Prezentujemy Wam naszego wystawcę Power Boats Poland. Ta firma z główną siedzibą w Nieporęcie pod Warszawą jest dystrybutorem luksusowych jachtów żaglowych i motorowych z renomowanych stoczni na świecie: Beneteau, Benetti, Cobalt Boats, Rand Boats oraz Sea Ray.

Firma Powerboats Poland z główną siedzibą w Nieporęcie pod Warszawą jest dystrybutorem luksusowych jachtów żaglowych i motorowych z renomowanych stoczni na świecie: Beneteau, Benetti, Cobalt Boats, Rand Boats oraz Sea Ray.

Oprócz kupna łodzi znajdziecie u tego wystawcy: zimowanie łodzi, naprawa i przegląd jachtów i łodzi czy transport i doposażenie łodzi. Wartości, które przyświecają firmie to wysoka jakość usług, doświadczenie w obsłudze klientów oraz profesjonalizm w działaniu. W firmie pracuje zespół specjalistów, który posiada bogate doświadczenie nabyte w pływaniu po różnych akwenach. Dzięki temu nie tylko mamy do czynienia ze sprzedawcami, ale przede wszystkim z pasjonatami jachtów i łodzi.

Powerboats Poland świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę. Firma posiada szeroki wybór doposażenia łodzi: ogrzewanie, urządzenia nawigacyjne, czy sprzęt RTV; pracownicy dokonają fachowego przeglądu silników oraz wykonają renowacji i niezbędnych napraw; na wyposażeniu firmy znajdują się również strzeżone hale gdzie można przechować łodzie podczas okresu zimowego.

MARKI W OFERCIE: Beneteau | Benetti | Cobalt Boats | Rand Boats | Sea Ray

Odwiedź stronę wystawcy: https://www.powerboats.pl/ 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<