⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Portal Żeglarski.info patronem medialnym Yacht Salon

Podziel się

Na pokładzie naszych targów Yacht Salon 2023 witamy kolejnego patrona medialnego jakim jest Portal Informacyjny Żeglarski.info. Jest to portal, który stawia sobie za cel komunikowanie o wszystkich aspektach polskiego żeglarstwa, przede wszystkim morskiego.

Żeglarski.info Portal Informacyjny to projekt realizowany przez Fundację Aktywnie i Zdrowo z Gdyni, zajmującą się wspieraniem sportu, w tym również od kilku lat żeglarstwa, przy współpracy z Pomorskim Związkiem Żeglarskim, który takiego wsparcia żeglarstwu udziela już od ponad pół wieku. Żeglarski.info powstał w 2015 roku ze złożenia kilku stron internetowych, projektów prowadzonych do tej pory przez zespół pracowników i współpracowników obu organizacji. Ale nie jest ich prostą kontynuacją.

Żeglarski.info nie jest blogiem, ani inną tego typu amatorską stroną prowadzoną przez miłośników żeglarstwa. Jest oficjalnie zarejestrowanym tytułem prasowym z redakcją zatrudniającą zawodowych dziennikarzy. Redakcja czyni wszelkie starania aby ich znakiem rozpoznawczym było publikowanie własnych, autorskich materiałów, a nie wyłącznie kopiowanie cudzych. Oddzielanie informacji od reklamy. Dyskutowanie, a nie obrażanie. Służenie żeglarzom, a nie sobie. Słowem – rzetelna dziennikarska robota.

 

Strona www: https://zeglarski.info/ 

Strona FB: https://www.facebook.com/zeglarski.info/ 

 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<