⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Portal Mazury24.eu patronem medialnym Yacht Salon 2022

Podziel się

Mamy przyjemność ogłosić, iż kolejnym patronem medialnym Yacht Salon 2022 został portal Mazury24. Mazury24.eu to przewodnik turystyczny dla wszystkich miłośników Mazur.

Serwis mazury24.eu to internetowy przewodnik po Mazurach, który wielu pasjonatom pozwala odkryć ten piękny kawałek Polski na nowo. Serwis skupia się na prezentacji miejsc takich jak: porty, miejscowości, rzeki, jeziora, wyspy, miejscówki oraz atrakcje turystyczne. Jednocześnie stara się na bieżąco informować o wydarzeniach i imprezach na Mazurach. Dużą część Mazur można dodatkowo podglądać na żywo dzięki systemowi kamer on-line. Całość okraszona jest pięknymi zdjęciami.

Serwis istnieje od 2017 roku i tworzy go grupa kilkunastu osób, dla których Mazury to stan umysłu, element życia i pasji, miejsce, w którym stajemy się młodsi, lepsi i bardziej aktywni. Dzięki kilkuletniej, wytężonej pracy redaktorów na portalu można znaleźć około 170 portów i miejsc do żeglowania, szczegółowe opisy ponad 200 miejscowości i atrakcji turystycznych, a także opisy szlaków kajakowych oraz aktualności z Mazur. 

Mazury to świetna lokalizacja do realizowania swoich wodnych pasji. Inspiracje znajdziecie na stronie https://mazury24.eu

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<