⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Mateusz Kusznierewicz gościem specjalnym targów Yacht Salon

Podziel się

Mateusz Kusznierewicz będzie gościem specjalnym targów Yacht Salon. Na spotkanie z mistrzem olimpijskim zapraszamy w niedzielę o 12:00.

Reprezentował Polskę na pięciu igrzyskach olimpijskich zdobywając medale: złoty i brązowy. Jest czterokrotnym mistrzem świata w żeglarstwie, wielokrotnym mistrzem Europy i Polski, a także zwycięzcą prestiżowych regat Kieler Woche, Puchar Królowej Zofii, Bacardi Cup czy Palma Vela. Dzieli się swoją wiedzą w roli mentora i trenera. Na Igrzyskach w Tokio w roli trenera pracował z Zsomborem Bereczem z Węgier, który sięgnął po srebrny medal olimpijski. Wspiera i prowadzi młodą generację żeglarzy w roli kapitana polskiej reprezentacji przygotowując do startu w Żeglarskim Mundialu (SSL Gold Cup).  

 

Od 2014 roku sukcesywnie wprowadza sport do biznesu, dzieląc się wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami jako mówca motywacyjny i doradca dla wielu firm polskich i zagranicznych. Realizuje też własne pomysły takie jak Kurs Mistrzów Świata, Target10, Do Sport Now, ZOOM.ME czy Łożyska Kusznierewicza. 

Jest również zaangażowanym twórcą internetowym. Z pasją opowiada o żeglarstwie na YouTube (#żeglarskieczwartki), prowadzi „Akademię Mistrzów” w Kanale Sportowym, motywacyjny newsletter “Dobry Kurs” oraz Podcast „Sport w biznesie. Bliskimi tematami są również ekologia, zwiększanie motywacji oraz konkretnych metod zwiększających energię i efektywność. 

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem, podróżnikiem, obywatelem świata.  

Spotkanie z mistrzem odbędzie się na scenie głównej w niedzielę 29.10 o godzinie 12:00. O godzinie 14:00 będzie okazja do rozmowy. 

Więcej o Mateuszu na www.kusznierewicz.pl

 

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<