⛵TARGI YACHT SALON 2024 | ⚓3-6 PAŹDZIERNIKA 2024 | 🤿WIELKIE ŚWIĘTO JACHTÓW I SPORTÓW WODNYCH | 🌊KUP BILET JUŻ DZIŚ |  

Organizator:

Jednostki od Balt Yacht na Yacht Salon 2023

Podziel się

Balt Yacht jest jednym z największych polskich producentów jachtów i łodzi. Specjalizuje się w budowie jednostek z laminatu poliestrowo-szklanego o długości kadłubów od 7 do 12 metrów.

Podczas targów Yacht Salon Balt Yacht zaprezentuje dwie jednostki ze swojej stoczni. Będą to Balt 37 Grand oraz SunCamper 35. 

BALT 37 GRAND

Jacht Balt 37 Grand to przykład jednostki przeznaczonej zarówno do komfortowej żeglugi śródlądowej, jak i przybrzeżnej, dla doświadczonych armatorów prywatnych oraz czarterowych. Dostarczy on niezrównanych wrażeń i zagwarantuje udany relaks blisko natury. Balt 37 Grand jest jednostką dużą, gwarantującą bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz ekonomię użytkowania. Jest produktem innowacyjnym dla najbardziej wymagających Klientów. Stworzony został według śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz nowych trendów wyposażenia wnętrz w wyszukanym stylu.

Balt 37 Grand został zaprojektowany z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Jacht wykonano z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów, innowacyjnych rozwiązań użytkowych o oryginalnym designie. Przestronne, eleganckie wnętrza utrzymane w przyjemnych kolorach zachęcają do relaksu i wypoczynku. Napęd jednostce zapewnia silnik stacjonarny dostępny w kilku opcjach mocy. Kadłub posiada długi kil chroniący dno. Zapewnia on dodatkowo ochronę wału i śruby oraz dobrą stateczność kursową przy równoczesnym minimalizowaniu dryfu bocznego. Doskonała sterowność i zwrotność Balt 37 Grand zapewniona jest przez głębinowe urządzenie sterowe, a manewry portowe ułatwia dziobowy i rufowy ster strumieniowy.

SUNCAMPER 35 

SunCamper 35 to znakomita jednostka do rekreacyjnego pływania rodzinnego, a także do pływania czarterowego z załogą dziesięcioosobową (pływanie dzienne). Powstał on na bazie 8 lat doświadczeń z produkcji i eksploatacji swego poprzednika – popularnego SunCampera 30. SunCamper 35 wyróżnia się nowoczesną nietypową sylwetką, doskonałym hydrodynamicznie kadłubem, przestronnym wnętrzem, małym zanurzeniem, ekonomicznością oraz świetną jakością wykonania.

Duży funkcjonalny kokpit ze stołem i wieloma miejscami do siedzenia, pokład słoneczny na dachu z miejscem do opalania się oraz opcjonalnym, dodatkowym stanowiskiem sterowym, tzw. flybridge, jak również ławeczka dziobowa, przestronny salon z wyposażoną kuchnią oraz wygodną jadalnią, 2 funkcjonalne łazienki oraz 7 miejsc do spania z pełną wysokością stania (3 w luksusowej sypialni dziobowej, 2 w koi rufowej oraz 2 w salonie) – to wszystko sprawia, że przebywając na SunCamperze 35 poczujesz się ekskluzywnie i komfortowo. Wielkie, przestronne okna i tylne drzwi przesuwne zapewniają znakomitą widoczność na wszystkie strony, a boczne drzwi przesuwne przy sterówce umożliwią sternikowi samodzielne manewry tj. dobijanie czy cumowanie. Prędkość spacerową ale i moc potrzebną aby uchronić się przed niepogodą lub trudnymi warunkami na wodzie zapewnią uciągowe silniki zaburtowe do 115 KM, silniki stacjonarne oraz oryginalny kształt kadłuba o bardzo małych oporach hydrodynamicznych. Dla podniesienia bezpieczeństwa na łodzi zostały zamontowane relingi oraz zaprojektowano komfortowe przejście z kokpitu do dziobu i wokół całej łodzi.

SunCamper 35 może być napędzany rekomendowanymi silnikami zaburtowymi uciągowymi o mocach od 25 do 115 KM. Na spokojne wody jeziorne, kanały i rzeki o słabym prądzie wystarcza silnik uciągowy 25 KM pozwalający osiągać prędkości do 13 km/h. Do prowadzenia houseboata bez uprawnień zalecane są silniki uciągowe o mocy 40-50 KM, które pozwalają osiągać prędkość do 15 km/h. Z silnikiem uciągowym o mocy 100-115 KM SunCamper 35 może pływać w tzw. półślizgu z prędkością do 25 km/h.

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<