⛵ Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych 26-29 października 2023 🚤 Zapraszamy ❗ Kup bilet już dziś ❗  

Organizator:

Haber Yachts na Yacht Salon 2022!

Podziel się

Firma Haber Yachts buduje jachty od blisko 30 lat. Są one adresowane do koneserów posiadających wiedzę na temat tego co decyduje o dobrych własnościach nautycznych, bezpieczeństwie, komforcie i ceniących sobie nowoczesną praktyczność połączoną z tradycyjną stylistyką.

Jachty Haber budowane są wyłącznie na indywidualne zamówienia, każdy jacht jest niepowtarzalny i daje klientowi poczucie jego wyjątkowości. Współpracując bezpośrednio z klientami, konstrukcje są ciągle rozwijane i doskonalone. Główne elementy niezbędne do zbudowania jachtu: laminat, drewno i okucia nierdzewne wykonywane są w Haber Yachts. Umożliwia to nam kontrolę ich jakości oraz zapewnia bardzo dużą elastyczność w odpowiedzi na życzenia klientów.

Do budowy Habrów używane są materiały i wyposażenia najwyższej jakości sprawdzonych i znanych i od wielu lat na rynku producentów. Do wykonania elementów konstrukcyjnych z laminatu stosujemy tradycyjną technologię - żywice i żelkoty kładzione są ręcznie. Te elementy przez 30 dni pozostają w ogrzewanych pomieszczeniach. Konstrukcja kadłubów jest zaprojektowana zgodnie z wymogami przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych. Trym, stateczność, szczelność oraz praca silnika każdego jachtu sprawdzane są w basenie testowym, bardziej skomplikowane jednostki są dodatkowo testowane na Morzu Bałtyckim. Żaglowe jachty typu HABER są bezpieczne, komfortowe i bardzo dobrze żeglują. Wysoka i dobrze przeszklona nadbudówka zapewnia wysokość stania w mesie oraz wyjątkową widoczność podczas nawigacji.

Dowiedz się więcej o wystawcy: https://haber-yachts.com/ 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<